Balení: 1,68 kg

Jedno balení obsahuje: 60×28g dávek

Příchuť:
– ovocná směs
– pomeranč/citrón

Dávkování:

dvě odměrky (28g), rozmíchejte v 500ml studené vody. Berte jednu dávku denně, bezprostředně po ukončení tréninku. V den volna berte jednu dávku ráno před snídaní.

Vhodné pro: vegetariány, vegany, celiaky

Vylepšená transportní verze celosvětově nejuznávanější formy kreatinu.

Zvyšte sílu, čistou svalovou hmotu a vytrvalost na maximum.

Produkt prověřený klinickými studiemi.

Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S více než 300 klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. V rychlostních disciplinách jako je sprint, kopaná, ragby, hokej, bojová umění a samozřejmě také kulturistika a silové sporty, dávkování kreatinu ve velmi krátké době prokazatelně zvyšuje ( o více než 15%) nárůst síly a vytrvalosti. U intervalového tréninku je prokázáno zvýšení výkonu o více než 20%, u krátkých sprintů je to dokonce v průměru 30% nárůstu výkonu.

Sklenice studené vody, může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší.

Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty.

Způsob výroby a výběru surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.

Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.

Creapure® Uptake System = VYLEPŠENÝ Creapure®

Jedinou možnou seriózní cestou, jak ještě vylepšit účinek tak kvalitního kreatinu jako je Creapure, je maximalizace jeho využití organismem a optimalizace energetického systému v organismu. Přidali jsme tedy další složky, které jsou prověřeny klinickými studiemi: kyselina jablečná, hořčík a dextróza monohydrát. Kyselina jablečná zrychluje tvorbu buněčné energie ATP, mobilizuje tuky a svalový glykogen, které jsou v Krebsově cyklu spalovány a rychleji přeměňovány na energii potřebnou pro svalový výkon. Hořčík se obdobně podílí na tvorbě svalové energie a je nezbytný pro vytrvalost. Dextróza monohydrát zajišťuje optimální inzulínovou odezvu a maximalizuje využití kreatinu svalovou buňkou. Garance společnosti Reflex Nutrition

* Inovační technologie
* Produkty ověřené klinickými studiemi
* Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
* Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
* Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Složení výrobku:
100g 28g Energie kcal 279 57 Bílkoviny 0g 0g Sacharidy 67g 14g Tuky 0g 0g Kreatin monohydrát 17.858mg 5.000mg Kyselina jablečná 3.570mg 1.000mg Hořčík 268mg 75mg Chlorid sodný 536mg 150mg