Nejběžnějším onemocněním spojeným s lidským muskuloskeletálním systémem je degenerace kloubů. Existuje mnoho léků, které obsahují ingredience, které zlepšují regeneraci kloubů a úspěšně zastavují rozvíjení těchto onemocnění. Takovými populárními léky jsou kapsule Fleksa Plus. Jsou tyto kapsule tak účinné, jak si myslíme? Stojí za to se na tento lék blíže podívat.

Degenerace kloubů – běžný problém

Toto onemocnění bylo doménou sportovců, kteří používají klouby a svaly každý den, což vede k jejich vážnému přetěžování. Dnes jde o stále běžnější problém. Změna pochází z faktu, že máme tendence cvičit méně, máme nevyvážený jídelníček nebo máme špatnou podporu kostí.

Výzkum ukazuje, že degenerace kloubů je běžným problémem. Riziko objevení onemocnění je vyšší mezi lidmi starších 40 let, 80 % lidí starších 55 let mají problémy s degenerací kloubů.

Důvody degenerace kloubů

Faktory, které přispívají k degeneraci kloubů, jsou ve většině případů podobné. Nedostatek fyzického cvičení a špatný jídelníček vedou k obezitě, která zvyšuje namáhání kloubů a oslabuje svaly, které stabilizují tělo. To vše dělá klouby méně stabilní. Ale to není jediný důvod. Degenerace kloubů je běžná mezi lidmi, kteří jsou fyzicky velmi aktivní – bodybuildeři, wrestleři, tanečníci, fotbalisté atd.

Toto onemocnění se také může vyskytnout u lidí, kteří mají fyzicky náročnou práci, jsou dlouhou dobu v klidu a také u těch, kteří jsou vystaveni častým vibracím.

K tomuto onemocnění také přispívají i další různé faktory: špatné postavení kostí a kloubů, věk nebo faktory spojené s geny, obzvláště u kloubů na rukou a kolenou. Degenerace je běžnější u žen.

Ne všem faktorům zodpovědných za onemocnění se můžete vyhnout. Nicméně klouby se dají chránit před negativními vlivy těchto faktorů. Nejpopulárnější lék na ochranu je Flexa Plus. Obsahuje jedinečné ingredience jak organické, tak neorganické.

Flexa Plus – lék z USA, který účinně řeší problém s degenerovanými klouby.

Flexa Plus obsahuje jedinečné ingredience, které pomáhají zlepšit chrupavku kloubu a pomáhají s pohybovými vlastnosti kloubů. Tak, aby se zajistilo správné fungování svalů.

Výzkum z USA bez pochyb prokazuje, že používání kapsulí Flexa Plus zastavuje degeneraci kloubů a zlepšuje celkový stav kloubů. 90% pacientů je s výsledky léčby spokojeno.

Flexa Plus – tajemství její účinnosti.

Účinnost Flexa Plus pochází z jedinečného složení ingrediencí ve správných dílech. Jsou vybrány a složeny tak, aby zlepšovaly účinek léků, aniž by narušovaly vstřebávání jiných látek, jako jsou například živiny z jídla.

Extrakt z pampelišky je jednou z ingrediencí. Tato látka se používá už celá staletí pro boj s různými nemocemi. Má protizánětlivé a protivirové vlastnosti. Obsahuje mnoho prvků s lékařskou hodnotou, jako jsou triterpeny, karotenoidy, draslík, silikon, hořčík a vitamíny: C, B a A. Extrakt pomáhá produkovat kolagen, hlavní složku spojující tkáně, která je nesmírně důležitá pro dobrý stav kloubů.

Kapsule Flexa Plus pomáhají zmírnit obtíže spojené s revmatickými bolestmi. To je možné díky violce trojbarevné. Rostlina je bohatým zdrojem salicylátů, flavonoidů a rutinu, látky zlepšující vstřebávání vitamínu C, který je pro produkci kolagenu nezbytný. Výše zmíněné ingredience ovlivňují růst kapilár, které zlepšují tok krve skrze svaly a pomáhají obnovit zdraví kloubů.

Kopřiva je bohatým zdrojem vitamínu K a minerálů jako je vápník, fosfor, železo, síra, draslík a jód. Tyt minerály pomáhají vyhnout se anemii a zlepšit fyzický stav těla. Jsou také užitečné pro klouby.

Kořen Maca také pomáhá obnovit sílu svalů, když je tělo oslabeno. Je to díky faktu, že obsahuje různé živiny, které jsou nezbytné pro správný stav svalů, mastných kyselin a minerálů, které pomáhají se stahovací silou svalu.

Extrakt z běžné přesličky je bohatý na minerály. Rostlina je bohatým zdrojem oxidu křemičitého, který pomáhá proti nedostatku vápníku, který je způsoben revmatickými změnami a má protizánětlivé vlastnosti. Lékařské vlastnosti přesličky jsou spojeny s velkým množstvím flavonoidů.

Flexa Plus – názory expertů na léky proti degeneraci

Díky jedinečnému složení ingrediencí a správným dávkám, je Flexa Plus jedním z nejlepších léků na boj s degenerací kloubů. Účinnost léků byla potvrzena různými specialisty, jako je například ortoped chirurg Patrick Joyce-Alaia, který tvrdí, že Flexa Plus zlepšuje regeneraci kloubní chrupavky.

Výzkum účinnost Flexa Plus potvrzuje

Kapsule Flexa Plus jsou doporučovány americkou ortopedickou asociací – jednou z největší lékařských asociací v USA. Jejich názor je založen na různých výzkumech, které ukazují, že léky obnovují zdraví stav kloubů a zpomalují vývoj degenerace kloubů. Téměř 90 % pacientů zaznamenalo po běžné léčbě s Flexa Plus zlepšení, které fungovalo obzvláště dobře v kombinaci s dalšími extra farmakologickými kroky, jako jsou držení správné, zdravé tělesné váhy a fyzická cvičení.