polyglot ling fluentJak se naučit jakýkoli jazyk za pár týdnů?
Učení jazyka může trvat mnoho let a gramatika může být skličující i pro ty nejodhodlanější z nás, takže vzdát se, je velmi snadné. Co kdyby existoval způsob, který umožňuje plynulou komunikaci v jednom z osmi nejpopulárnějších jazyků na světě? A co když získáte potřebné znalosti za pouhých pár týdnů?

Učení jazyka – Jaké jsou překážky?

Každý ví, jaké výhody přichází s tím umět cizí jazyk. Situace, kde se tato schopnost velmi cenní, jsou velmi běžné. Navázání kontaktů, komunikace v nejjednodušších situacích, nacházení cesty nebo povýšení v práci. Tento seznam je nekonečný. Bohužel, vzdělávací systém zdaleka není dokonalý a jen málokdo si může dovolit soukromé lekce, které – a to je třeba zdůraznit – všechny přináší různé účinky. Nikdy si nemůžete být jisti, zda může soukromý učitel zaručit úspěch. Tak co byste měli dělat?

ling fluent ucinkyDalší překážkou je psychologická bariéra při formulaci vět v cizím jazyce. Slovní zásoba je jedna věc a opatrná komunikace druhá. Toto zamrznutí je bohužel stejně velký problém. Velké procento lidí zastává názor, že odjezd do zahraničí dává vynikající výsledky, ale je třeba si uvědomit, že všichni tu možnost dostat se do zahraničí nemají.

Každý z nás má i jiné schopnosti pro ukládání informací, které koresponduje s různými smysly. Jak ale víme z vlastní zkušenosti, klasická forma vzdělávání nikdy nebyla upravena tak, aby byla řešením tohoto problému. Někteří si pamatují vizuální aspekty, obrázky si tak pamatují daleko lépe, než například napsaná neznámá slovíčka. Jiní se spoléhají více na sluch, u takových lidí hrají nahrávky a výslovnost v procesu učení klíčovou roli. Na druhou stranu kinestetičtí studenti vstřebávají poznatky nejlépe prostřednictvím cvičení a kontaktu s živým jazykem.

Jazyky jako záruka úspěchu

Každý sní o „bezbolestné“ metodě učení, kdy nás náš každý další kontakt s jazykem bude motivovat k pamatování si více věcí a slova sama jednoduše vyskočí z našich úst jako kouzlo. Lidé, kteří mluví v cizím jazyce plynně, jsou toho názoru, že tato schopnost přináší velké uspokojení a může překonat všechny kulturní bariéry a usnadnit cestu k stanoveným cílům. Není pochyb o tom, že lidé, kteří znají cizí jazyky, jsou úspěšnější a nic pro ně není nemožné.

Ling Fluent – multimediální platforma pro vzdělávání

stres z uceni se cizimu jazykuChcete-li tyto potřeby naplnit, tak jazykovědci a učitelé jazyka, kteří byli zapojeni do výuky cizích jazyků, přišli s řešením. Díky jejich zkušenostem se podařilo vytvořit silný, interaktivní vzdělávací systém pro 8 nejpopulárnějších jazyků na světě. Ling Fluent – protože název pro tuto metodu – je založen na moderní on-line platformě, která umožňuje rychlé získávání znalostí kdykoliv a kdekoliv. Potřebujete pouze počítač, tablet nebo chytrý telefon s připojením na internet. Jeho provoz je založen na takzvané metodě impulzů. Co to znamená? Na základě tohoto řešení Ling Fluent přizpůsobuje materiál podle úrovně znalostí a upravuje jej také podle času, který můžete učení věnovat.

Účinky vzdělávání pomocí této metody předčí očekávání i těch nejskeptičtějších studentů, kteří dosud měli na učení jazyků jen nepříjemné vzpomínky. Proč jsou výsledky tak dobré? No, Ling Fluent umožňuje efektivní vstřebávání materiálu až 5 krát rychleji než tradiční metody. Její autoři porovnávají efektivitu platformy Ling Fluent s intenzivním učením a individuálními kurzy, použitím takzvané aktivní výukové metody.

Znalost, která s vámi zůstane již na vždy – Ling Fluent

Metoda učení Ling Fluent je přizpůsobena predispozicím jednotlivců. Výsledkem je, že student „vstřebává“ materiál a jednoduchá, intuitivní platforma dělá z učení radost a motivuje k získání dalších dovedností. Skrze použití interaktivních kartiček na Ling Fluent se ukládají pouze ty opravdu důležité fráze a gramatická pravidla.

Za použití systému Ling Fluent si při učení nových slovíček v každé lekci, budete opakovat i materiál, který jste si již prošli. To je možné díky speciálnímu algoritmu opakování, který tak umožňuje upravit vzdělávací systém každému člověku na míru. To zase zaručuje upevňování slovní zásoby, bez obav, že bude později zapomenuta. Inovativní metoda umožňuje být Ling Fluent intenzivní vzdělávací zkušeností. Budete také vědět, že to, co se jednou naučíte, s vámi zůstane navždy a nikdy získané výsledky neztratíte.

Testy hovoří samy za sebe

ling fluentStojí za zmínku, že vývojáři platformy Ling Fluent jsou z dobrého důvodu nazýváni průkopníky moderního jazykového vzdělávání. Před tím, než učinili systém dostupný všem zainteresovaným stranám, rozhodli se otestovat účinnost Ling Fluent na testovací skupině. Mezi těmi byli zástupci různých národností z různých věkových skupin – takže můžete sledovat vstřebávání znalostí všech potenciálních uživatelů. Jaké byly výsledky studie s Ling Fluent? Všichni používali platformu Ling Fluent po dobu 30 dnů, překonali jazykovou bariéru, obohatili svou slovní zásobu a mohli okomentovat jakékoliv téma.

Volba je na vás

Díky moderní, rozšířené platformě Ling Fluent, můžete mít přístup k 8 zmíněným jazykům, tj. k angličtině, němčině, italštině, francouzštině, švédštině, norštině, španělštině a holandštině. Ale to není všechno. Tvůrci této metody ujišťují, že si po měsíci intenzivního tréninku s metodou Ling Fluent všimnete řady konkrétních výhod. K těm nejdůležitějším patří:

 • uložení až 200 nových slov každý den, nebo přinejmenším 6 000 nových slov po 30 dnech učení
 • volná komunikace v daném jazyce
 • průřezové znalosti z 15 tematických kategorií – a schopnost mluvit na jakékoli téma
 • 5krát rychlejší pamatování informací
 • sledování zahraničních filmů a čtení knih

Učení při používání interaktivních kartiček na platformě Ling Fluent polygloti doporučují, protože při učení jazyků je to pouze student, který stanovuje svůj limit. Tato platforma umožňuje přístup k 8 jazykům, takže se každý může učit více než jeden jazyk. S touto schopností a dalšími jedinečnými výhodami Ling Fluent, se tato platforma stává až překvapivě populární mezi lidmi všech věkových kategorií. Toto inovativní používání nových technologií bylo vytvořeno na základě individuálních potřeb studentů. To vše dnes dělá z Ling Fluent nejpokročilejší metodu pro rychlé a efektivní využívání zvoleného cizího jazyka, s výsledky už po 30 dnech učení.

Platforma Ling Fluent pro výuku jazyků – často kladené otázky:

 1. Jak se začít učit s metodou Ling Fluent?
  Získání přístupu k platformě je možné přes internet. To je nejjednodušší a nejpohodlnější způsob. Stačí vyplnit krátký formulář a zvolit jazyk, který se chcete naučit. Jakmile budete mít přístup, přihlaste se. Program obsahuje podrobný návod, jak se v platformě orientovat.
 2. Jak platformu používat?
  Složení každého kurzu Ling Fluent se skládá z 1500 kartiček. Ty byly organizovány do 15 užitečných kategorií. V každé z nich lze nalézt až 100 slov a frází o tématu s ohledem na situaci a kontext, ve kterém je lze použít. A použitím profesionální čtečky, můžete poslouchat a opakovat větu a cvičit správnou intonaci a výslovnost. Platforma Ling Fluent obsahuje mnoho balíčků, seřazených na základě úrovně, takže si můžete být jisti, že máte v plánu další fázi učení bez obav, a že ve svém učení nepůjdete spíše zpět.

 

POZOR:

Objednejte si efektivní učební metodu LING FLUENT ještě dnes! Neexistuje žádné riziko, protože dostanete garanci vrácení peněz!

S ohledem na vyčerpání zásob, je sleva časově omezena

Kliknutím níže se dostat dopravu zdarma

OBJEDNEJTE TEĎ LING FLUENT