Objevte omlazující sílu Perle Bleue

starsi zena vraskyS věkem se začnou měnit rysy obličeje, pokožka ztrácí svou elasticitu a známky stárnutí jsou stále viditelnější. Někdy ani nejlepší make-up není schopný zakrýt všechny nedokonalosti. Kůže začíná mít šedší barvu, ztrácí svou zdravou zář a vypadá neustále unavená. Brzy bude vyžadovat 3 krát více živin, než dříve, aby si zachovala stálou úroveň zvlhčení a dokázala se efektivně chránit před škodlivými účinky externích faktorů jako je sluneční svit, toxiny a volné radikály – největší nepřátele jemné pleti.

Jako reakce na problémy způsobené citlivou kůží bylo vyrobeno řešení, které si poradí i s hlubokými vráskami. Ve chvíli, kdy tradiční krémy selžou, a vaše pleť vyžaduje silnou injekci živin, přichází na pomoc Perle Bleue – nový, exkluzivní kosmetický produkt, který garantuje výrazný omlazující efekt po 28 dnech používání.

Zastavte biologické hodiny vaší pleti

krem proti vraskam perle bleuePerle Bleue byla vytvořena pro potřeby žen, které stále nenašly efektní metodu pro zjemnění svých vrásek na obličeji, pro narovnání kůže a odstranění černých kruhů pod jejich očima. Stručně řečeno – pomáhá zbavit se všech známe stárnutí, které berou kůži přirozenou krásu. Všechny tyto účinky byly předtím možní pomocí invazivní léčby jako estetická operace. To se nicméně změnilo díky inovativnímu složení Perle Bleue.

Vědci ze švýcarských laboratoří důkladně studovali omlazující látky. Přišli na to, že nejlepších výsledků nebylo dosaženo moderními, syntetickými ingrediencemi, ale přírodními extrakty rostlin. Na základě tohoto objevu vytvořili Perle Bleue, léčbu 21. století.

Nastavte kurz na mládí – aktivní ingredience v Perle Bleue

Účinnost složení Perle Bleue je založeno na perfektní, precizní kombinaci aktivních látek:

  • Výtažek sněžné řasy byl považován za jeden z největších objevů kosmetiky za posledních několik let. Švýcarský zázrak přírody roste na svazích Alp, a když na jaře kvetou rostliny, obarví sníh lehkým odstínem růžové. To přilákalo pozornost vědců, kteří po sérii testů prokázali, že řasa používá sníh k zastavení svých biologických hodin. Co to znamená pro vaši pleť? Také se ukázalo, že má úžasné proti vráskové vlastnosti: aktivuje tzv. Klotho gen, který je zodpovědný za mladistvý vzhled pleti.
  • Komplex Dermcom je další, stejně důležitou komponentou složení Perle Bleue. Skládá se ze dvou silných látek: extraktu akácie senegalské a šafránu zlatého, který je dalším charakteristickým prvkem alpské krajiny. Výsledkem je, že má komplex Dermcom užitečné účinky na vaši kůži. Jak to funguje? Stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Držení je v dobré kondici zajišťuje elasticitu kůže a zachování svěžesti tváře, potlačuje se tak účinek gravitace, která se projevuje povislou kůží.

Omlazení kůže během spánku

ucinky uplatneni krem perle bleueSpecialisté na stárnutí dali do Perle Bleue dva cenné produkty. Těžce získatelný extrakt ze sněžné řasy byl dán do kapsle ve formě séra. Druhou kosmetikou je intenzivní výživový noční krém, který obsahuje komplex Dermcom, olej semínka makadamie a trnovník akát.

Proč nejsou schopné jiné kosmetické produkty dosáhnout výsledků Pele Bleue? Je to díky jedinečné 2 fázovému složení, které funguje během vašeho spánku. Tvůrci Pele Bleue vyvinuli lék na noc, vybrali čas, kdy je regenerace buněk nejintenzivnější. Ale to není jediným odlišným prvkem Perle Bleue. Jde o inteligentní kosmetiku, která rozpozná potřeby kůže. Dosáhne na místa s viditelnými známkami stárnutí a funguje tam, kde kůže ztratila svou kapacitu pro vlastní obnovu.

Perle Bleue je personalizovaná kosmetika, ale co to vlastně znamená?

Je na vás v jakých částech a oblastech vašeho obličeje se rozhodnete produkt aplikovat. Podle stavu vaší pokožky můžete dát pár kapek séra na vrásky nebo černé kruhy pod očima. Můžete také smíchat obsah ampule s krémem – pro zvýraznění účinku receptu a zrychlení dosáhnutí požadovaného účinku omlazení.

Perle Bleue vás udělá až o 15 let mladší za 28 dní

perle bleueŠvýcarské výzkumné laboratoře mluví sami za sebe: v testech na skupině 114 žen ve věku 35-65, účinky na potlačení stárnutí byly viditelné pouhým okem. Dobrovolníci požívali toto složení každý den 28 dní ještě před tím, než šli spát. Aplikovali sérum na nejhlubší vrásky na čele a dalších místa každý večer ve stejný čas. Poté spojili ampuli s krémem a výsledný mix si aplikovali na tvář, krk a poprsí.

Výsledky po použití Perle Bleue byly ohromující. Zmizení vrásek, výrazné zpevnění kůže, obnovení barvy pleti – všechny tyto účinky jsou zjevné až tak, že je někteří účastníci popsali následovně: „Vypadám o 15 let mladší“, „má kůže je obnovená a zářivá,“ „mé vrásky zmizely, konečně se mi líbí můj vzhled.“ Ale to není vše. Výsledky odrážely reakce účastníků perfektně. Vrásky se po 28 dnech snížily o 87 %, vrásky na čele byly mělčí o 81 %, 72 % snížení viditelnosti vraních nohou a elasticita kůže byla snížena o 64 %.

Tradiční krémy jednoduše nejsou schopny takových účinků dosáhnout. Proč? Ingredience v populární kosmetice nemají tak vysokou koncentraci omlazujících látek. Při nejlepším obsahují kyselinu hyaluronovou, která zvyšuje hydrataci. Nicméně ani dobře zvlhčená pokožka, bez dodatečných složek, nemůže vymazat vrásky. To vyžaduje silnější ingredience, které jsou schopné dosáhnout hlubokých vrstev kůže, aktivovat gen mládí Klotho a povzbudit stárnoucí buňky bez života a ochránit je před účinky oxidace.

Dermatologové souhlasí – Perle Bleue je průlomem v omlazení kůže

Experti říkají, že se Perle Bleue od jiných kosmetických produktů značně liší. Ne jen protože obsahuje jedinečné a vzácné ingredience. Ne díky 2 fázovému, inteligentnímu složení, ale hlavně díky tomu, že funguje v mnoha směrech, které byly potvrzeny jak ve studiích, tak mezi ženami, které byly zahrnuty v testování.

Excelentní důkazem silných omlazujících účinků tohoto složení jsou hlavně hebké tváře žen bez vrásek, které používaly Perle Bleue pro znovu získání svého atraktivního vzhledu a které si znovu užívají dívání se na sebe do zrcadla.

I když se Perle Bleaue objevilo na trhu poměrně nedávno, tak si již buduje svou popularitu převážně v západní Evropě. Její vědecky prokázaná účinnost a bezprecedentní metoda aplikace si vyhráli důvěru dermatologů, kosmetiků a dokonce i vlastníků salónů krásy. Všichni uznávají, že jde o správný produkt pro ženy v jakýchkoliv letech, které se starají o udržení mladistvého vzhledu a nezáleží na tom v jakém stavu jejich kůže je.

perle bleue

POZOR:

Objednejte si balení denního krému proti vráskám PERLE BLEUE dnes. Není zde žádné riziko, protože máte k dispozici 60denní záruku účinnosti nebo dostanete vaše peníze zpět!

S ohledem na vyčerpání zásob, je sleva časově omezena

Kliknutím níže se dostat dopravu zdarma

OBJEDNEJTE TEĎ PERLE BLEUE