Balení
909 g, 2,27 kg a 4,4 kg
Jedno balení obsahuje
33×25g (909g)
91×25g (2,27kg)
176×25g (4,4kg)
Příchuť
čokoláda
čoko/mint
čoko/pomeranč
vanilka
jahoda
malina
banán
Dávkování
2 odměrky (cca 25 g) rozmíchejte s 300 ml vody nebo mléka pomocí shakeru.
Vhodné pro
Vegetariány

Instant Whey je po právu nazýván „King of Whey“™.

Jedná se pravděpodobně o nejprodávanější a nejrespektovanější proteinový přípravek ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový prášek, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80%. Tento standard je těžké překonat!

Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku.

Instant Whey benefity

* Instant Whey obsahuje jako hlavní složku naprosto čistý izolát syrovátkové bílkoviny. Vybraný nejdražší a nejčistší izolát, který je dnes na trhu dostupný.
* Dále obsahuje exkluzivní komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombinace dvou účinných složek pro tvorbu svalové hmoty:

Peptide Bonded Glutamine – Tato forma glutaminu je využita tělem více efektivně než standartní forma glutaminu a napomáhá tak více obnovit energii svalů po namáhavém cvičení.

Whey Protein Hydrolysate – Speciálně vybraný vysoce koncentrovaný DH syrovátkový hydrolyzát bohatý na peptidy a volné aminokyseliny. Náš organismus dokáže peptidy absorbovat mnohem rychleji, než samotné bílkoviny. Tím je zajištěn téměř okamžitý účinek a působení na tvorbu svalové hmoty.

* Dalším významným rozdílem mezi ostatními produkty a Instant Whey je standartní přítomnost přírodních trávících enzymů Digezyme a probiotických kultur Lactospore v každé dávce. Digezyme enzymy prokázaly při obsáhlých klinických studiích vliv na lepší trávení proteinu, zatímco Lactospore kultury (podobné jako v jogurtu) podporují zdravé střevní procesy a podporují obranyschopnost.
* Instant Whey obsahuje přednostně vybrané dávky syrovátkového izolátu ( 80% ), které byly zvoleny speciálně pro vyšší obsah proteinu, nízký obsah tuku a nízký obsah karbohydrátů. Obsahuje také bioaktivní složky jako jsou Glycomacropeptid, Immunoglobulin, Lactoferrin, Lactoperoxidáza a mnohé další.
* Snadný k užívání díky instatní formě, pro úžasně snadné mixování.
* Bez přídané soli, guarové gumy nebo plnidel.
* Bez přídavných umělých barviv a příchutí.
* Skvělá chuť proteinu s pestrou paletou příchutí.

Výsledky výzkumu se syrovátkovým proteinem (Dr. Yves Boire)

* ANABOLICKÝ ÚČINEK – po požití, dochází ke zvýšení proteinové syntézy o 68%
* krevní plazma udržuje hladinu aminokyselin dostupných pro svalová vlákna po dobu 3 hodin

Instant Whey – užívání Ať již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Instant Whey poskytuje perfektní zdroj aminokyselin. Můžete jej konzumovat před nebo po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne. Konzumujete velmi chutný skoro nedotčený zdroj čisté bílkoviny! Garance společnosti Reflex Nutrition

* Inovační technologie
* Produkty ověřené klinickými studiemi
* Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
* Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
* Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Složení výrobku:
100g 25g Energie kj 1.646 412 Energie kcal 389 97 Bílkoviny 80g 20g Sacharidy 5.5g 1.4g Z toho cukry 2.5g 0.6g Tuky 5.2g 1.3g Z toho nasycené 2.5g 0.6g Z toho mononenasycené 1.0g 0.25g Vláknina 0.7g 0.18g Sodík 149mg 37mg Draslík 390mg 117mg Trávící enzymy 160mg 40mg Lactospore 200.000.000 50.000.000